Siin saab otsida sobivaid rehve registrinumbri alusel
EST

Välistarvikud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Dekoratiivkatted välispeeglitele "Black Magic" ilma SWA-ta

"Black Magic" värvi välispeegli katted annavad sõidukile eksimatult sportliku elegantse stiili. Sobib ainult ilma reavahetusabita (SWA-ta) sõidukitele. Hoiatus: Soovitame teostada paigalduse volitatud ŠKODA AUTO teeninduspartnerite juures.

Tootekood: 6VA072530 F9R ,   Laoseis: Tellimisel, tarneaeg üldjuhul kuni 4 tööpäeva
44,00 €
Dekoratiivkatted välispeeglitele "Black Magic" koos SWA-ga

"Black Magic" värvi välispeegli katted annavad sõidukile eksimatult sportliku elegantse stiili. Sobib ainult reavahetusabiga (SWA-ga) sõidukitele. Hoiatus: Soovitame teostada paigalduse volitatud ŠKODA AUTO teeninduspartnerite juures.

Tootekood: 6VA072530A F9R ,   Laoseis: Tellimisel, tarneaeg üldjuhul kuni 4 tööpäeva
26,00 €
PORISIRMID ESIMESED

Esimesed porisirmid kaitsevad sõiduki keret ja värvi mustuse, lume ja lörtsi eest ning kividest või prahist tekkida võivate kahjustuste eest. Materjal: plastik. Komplektis 2 porisirmi + paigaldusmaterjal.

Tootekood: 6VA075111 ,   Laoseis: 15
25,00 €
PORISIRMID TAGUMISED

Tagumised porisirmid kaitsevad sõiduki keret ja värvi mustuse, lume ja lörtsi eest ning kividest või prahist tekkida võivate kahjustuste eest. Materjal: plastik. Komplektis 2 porisirmi + paigaldusmaterjal.

Tootekood: 6VE075101 ,   Laoseis: 16
25,00 €
TAGASTANGE KAITSEKLEEBIS

Praktiline läbipaistev kile kinnitub isekleepuvana tagumise põrkeraua laadimisserva külge. See kaitseb kaitserauda usaldusväärselt väiksemate hõõrdumise ja kriimustuste eest, mis võivad tekkida esemete peale- ja mahalaadimisel.

Tootekood: 6VE061197 ,   Laoseis: Tellimisel, tarneaeg üldjuhul kuni 4 tööpäeva
45,00 €